Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   
Yönetici Asistanlığı
Ağustos 2016 / 4. Baskı / 408 Syf.
Fiyatı: 32.41 TL
24 saatte kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Günümüzde bilimsel ve teknolojik alanda yaşanan hızlı değişim yönetici asistanlığını klasik sekreterlik anlayışından çıkartarak daha karmaşık örgütsel sorunlarla ilgilenen yaratıcılık gerektiren ve bilgiyi yöneten bir iş haline dönüştürmüştür. Çünkü işletmeler arası rekabette bilgi üreten ve yaratıcı niteliklere sahip personelin varlığı önemli hale gelmiştir. Bu bağlamda yönetici verimliliğine ve başarısına katkı sağlayan profesyonel yönetici asistanlarına olan ihtiyaç giderek artmaktadır.

Yöneticiler artık kendi adlarına kararlar alabilen karmaşık problemlerin üstesinden gelecek problem çözme yeteneğine sahip yaratıcı sorumluluk sahibi kendisi yokken gerektiğinde yetki kullanabilen mesleki etik değerlere bağlı en az bir yabancı dil bilen iletişim becerisi yüksek bilgiyi yöneten iyi bir asistan istemektedir. Yönetici asistanları yukarıda belirtilen özellikler yanında çağdaş yönetim teknikleri halkla ilişkiler dosyalama yazışma teknikleri ve protokol kuralları çatışma zaman ve stres yönetimi konusunda bilgili ve modern ofis teknolojilerini kullanma becerisine sahip olmak zorundadır.

Dördüncü baskıda kitap gözden geçirilmiş her bölümde güncellemeler ve hatalar giderilmeye çalışılmış bölüm sonlarına örnek olaylar konulmaya çalışılmıştır. Ayrıca kitabımıza yönetici asistanları için güncel ve önemli olarak gördüğümüz elektronik dosyalama konusu eklenmiştir.

Barkod: 9786054627295
Yayın Tarihi: Ağustos 2016
Baskı Sayısı:  4
Ebat: 19x25
Sayfa Sayısı: 408
Yayınevi: Siyasal Kitabevi
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2019