Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
İskemik Ön Koşullama ve Basketbol Performansı
Eylül 2018 / 1. Baskı / 128 Syf.
Fiyatı: 25.00 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Literatürde, İskemik ön koşullamanın elit sporcuların performansı üzerinde etkisinin araştırıldığı sınırlı sayıda çalışma vardır. Şu ana kadar basketbol üzerine çalışma bildirilmemiş.

Basketbola en yakın çalışma; takım sporlarında İskemik ön koşullamanın tekrarlı sprint süresi üzerine etkilerinin araştırıldığı, Gibson ve arkadaşlarının (2013) çalışmasıdır. İskemik ön koşullamanın aralıklı spor dallarında performansı arttırabileceği öngörülebilir (Kraus ve ark., 2015). Bu nedenle İskemik ön koşullamanın profesyonel basketbolcularda hem aerobik hem de anaerobik performans üzerinde etkilerini incelemek, literatüre önemli katkılar sağlayacağından; bu kitabın amacı da İskemik ön koşullamanın elit basketbolcuların aerobik ve anaerobik performanslarına etkisini incelemek olmuş.

(Önsözden)

Barkod: 9786058118607
Yayın Tarihi: Eylül 2018
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 16x24
Sayfa Sayısı: 128
Yayınevi: Spor Yayınevi
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020

 


×
Değerli Okuyucularımız,
Ülkemizde hızla yayılan Covid-19 salgını nedeniyle İstanbul Çağlayan, Kartal ve BAM Adliyesi Şubelerimizin faaliyetleri 23 Mart 2020 tarihinden itibaren geçici olarak durdurulmuştur.
Kitap ihtiyacınızı karşılayabilmek için İstanbul Şişli ve Ankara Strazburg Cad. Şubelerimiz Salı ve Perşembe günleri saat 9:00 – 17:00 arasında hizmet vermeye devam edecektir.
Ayrıca web sitemizden vereceğiniz siparişleriniz aksamadan gönderilmeye devam edecektir.
Bu sıkıntılı süreci kısa sürede atlatmasını ve hastalığa yakalanan herkesin bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.