Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Ortaklıklar Hukuku – II
Kasım 2019 / 14. Baskı / 862 Syf. / Ciltli
Fiyatı: 200.00 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Türk ticaret hukuku uygulaması, bilinçli bir ısrarla kendi sorunlarına, bunlara ait çözümlere odaklanan, karşılaştırmalı hukuku ise aydınlanma, yeni ufuklar açma ve yorumları destekleme amacıyla kullanan tematik eserlere gereksinim duymaktadır. Ortaklıklar Hukuku I ve II bu niteliktedir.

Cilt II bir taraftan AO'nun oy, bilgi alma, inceleme ile özel denetim haklarını ve bağımsız denetim gibi yoğun içerikli konularını ele almakta, diğer taraftan da esas sözleşme değişikliklerini, sona ermeyi ve tasfiyeyi kapsamaktadır. Ticaret ve sanayi çevrelerinde gittikçe önem kazanan limited ortaklık II. ciltte derin incelemelere tâbi tutulmuş, yeni yaklaşımları ile tam bir başvuru eseri haline gelmiş, uygulamada rastlanan birçok soruna cevap içeren bir özel bölüm kişiliğini kazanmış. Kooperatif ortaklık işleniş şekli ile kısmen yenilenmiş. Nihayet ilgi odağı olma vasfı her gün biraz daha ağırlık kazanan, ortaklıklar topluluğu konusu da yeni boyutları, sorunları ve özgün çözümleriyle Ortaklıklar II'de yerini almış.

(Tanıtım Bülteninden)

Konu Başlıkları
Anonim Ortaklık (Malvarlığı, Katılma, Aydınlanma Hakları, Menkul Kıymetler, Esas Sözleşme Değişiklikleri, Finansal Raporlama, Yedek Akçeler, Sona Erme ve Tasfiye)
Sermayesi Paylara Bölünmüş Komandit Ortaklık
Limited Ortaklık
Kooperatif Ortaklık
Ortaklıklar Topluluğu
Barkod: 9786052203521
Yayın Tarihi: Kasım 2019
Baskı Sayısı:  14
Ebat: 17x25
Sayfa Sayısı: 862
Yayınevi: Vedat Kitapçılık
Kapak Türü: Ciltli
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020