Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Otizm ve Duyusal İşlem Bozukluğu Olan Çocuklarda
Erken Dönem Katılım Oyunları
Nisan 2017 / 1. Baskı / 242 Syf.
Fiyatı: 27.00 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Erken Dönem Katılım Oyunları'nda uzman mesleki terapist Barbara Sher su içinde oynanabilecek çeşitli birçok oyunun yanı sıra evde ve okulda oynanabilecek eğlenceli ve yeni birçok oyun sunmaktadır. Bu olmazsa olmaz kaynak bu çocukların sosyal, motor ve duyusal becerilerini arttırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı olur. Tüm oyunlar oyunla öğrenilen dersleri açıklamakta ve oyunları, beceri seviyesi ve duyarlılık düzeyi ne olursa olsun herkesin oynayabileceği şekilde düzenlemenin yollarını sunmaktadır.

(Tanıtım Bülteninden)

Barkod: 9786053650614
Yayın Tarihi: Nisan 2017
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 16x24
Sayfa Sayısı: 242
Yayınevi: Platform Yayınları
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020

 


×
Değerli Okuyucularımız,
Ülkemizde hızla yayılan Covid-19 salgını nedeniyle İstanbul Çağlayan, Kartal ve BAM Adliyesi Şubelerimizin faaliyetleri 23 Mart 2020 tarihinden itibaren geçici olarak durdurulmuştur.
Kitap ihtiyacınızı karşılayabilmek için İstanbul Şişli ve Ankara Strazburg Cad. Şubelerimiz Salı ve Perşembe günleri saat 9:00 – 17:00 arasında hizmet vermeye devam edecektir.
Ayrıca web sitemizden vereceğiniz siparişleriniz aksamadan gönderilmeye devam edecektir.
Bu sıkıntılı süreci kısa sürede atlatmasını ve hastalığa yakalanan herkesin bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.