Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Uluslararası İlişkiler (KPSS A Grubu)
 (Editör)
Ekim 2013 / 2. Baskı / 910 Syf.

Baskısı tükenmiştir.
 
   

"Uluslararası ilişkiler" adlı bu eserde, alanının uzmanları, konu özetleri, testler ve çıkmış soru örnekleri ve soru çözümleri ile sizlere sınavlarda yardımcı oluyor. Sınava hazırlanan adayların seçilmiş ve özet konular içeren kitaplara ilgi gösterme sebebi de ortadaki zorlu gerçektir. Çünkü sınav kapsam olarak birçok dersi içermektedir. Dolayısıyla tüm hazırlık kitapları özet ve konu tercihli, yani pek çok konuyu da göz ardı etmektedir. Burada da hangi konuların göz ardı edileceği hangilerinin üzerinde durulacağı önem arz etmektedir.

Sınava giren adaylar arasında avantaj elde edebilmeniz amacıyla, "uluslararası ilişkiler", sizlerin başarınıza katkıda bulunmak için hazırlanmıştır. Konuları belirlerken alan sınavlarında çıkan soruların çok detaylı değerlendirilmesi ve soru tarzlarının çözümlemesi yapılmış, buradan hareket ile temel ve olmazsa olmaz konular ele alınmıştır.

Bunun üzerine de tecrübeler eklenerek okuyuculara faydalı ve yol gösterici olması sağlanmıştır. Kılavuz KPSS kitabında öncelikle gözettiğimiz, eserin alanının uzmanlarınca hazırlanmasıdır. Ayrıca, KPSS sınavının birçok konusu, müfettişlik, uzmanlık, kaymakamlık vs. sınavlarına hazırlanmak için aradığınız birçok konu ile aynıdır.

Konu Başlıkları
Uluslararası İlişkiler Teorisi
Uluslararası Hukuk
Uluslararası Örgütler
Uluslararası Güncel Sorunlar
Siyasi Tarih
Türk Dış Politikası
Konu Anlatımlı
Konu Testleri
Çözümlü Sorular
Deneme Sınavı
Barkod: 9786055048242
Yayın Tarihi: Ekim 2013
Baskı Sayısı:  2
Ebat: 18x25
Sayfa Sayısı: 910
Yayınevi: Ekin Yayınevi
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020