Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Her Yönüyle Basketbol
Mayıs 2015 / 1. Baskı / 191 Syf.

Baskısı tükenmiştir.
 
   

Teorik nitelikli bir eser olmasından ziyade, basketbolün temel altyapı sistemini sade anlatımla, ortak bir vizyon ile yardımcı olunmaya çalışılmaktadır. Bu çerçevede eser, beden eğitimi ve spor yüksekokullarında (fakültelerinde) öğrenim gören öğrencilerin ve antrenörlük mesleğine yeni başlayanların basketbol öğretiminde nelere dikkat etmesi, hangi detaylar üzerinde durulduğu vurgulanmaktadır.

Ayrıca eserde basketbolün dünyada ve ülkemizde gelişim süreci, oyun kuralları, teknik-taktik bilgisi, teknik terimler ile gerekli olan temel bilgilere ulaşabileceğiniz bir el kitabı niteliğindedir. Konuyla ilgilenen herkesin kullanımına sunulan ayrıntılı bir kaynak niteliği taşımaktadır.

Konu Başlıkları
Basketbolun Tarihi
Türkiye'de Basketbol
Basketbolun Kuralları
Basketbolda Teknik
Takım Hücumunda Çalıştırıcıların Dikkat Edeceği Noktalar
Basketbolun Altın Adamları
Barkod: 9786053333227
Yayın Tarihi: Mayıs 2015
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 16x24
Sayfa Sayısı: 191
Yayınevi: Beta Basım Yayın
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020

 


×
Değerli Okuyucularımız,
Ülkemizde hızla yayılan Covid-19 salgını nedeniyle İstanbul Çağlayan, Kartal ve BAM Adliyesi Şubelerimizin faaliyetleri 23 Mart 2020 tarihinden itibaren geçici olarak durdurulmuştur.
Kitap ihtiyacınızı karşılayabilmek için İstanbul Şişli ve Ankara Strazburg Cad. Şubelerimiz Salı ve Perşembe günleri saat 9:00 – 17:00 arasında hizmet vermeye devam edecektir.
Ayrıca web sitemizden vereceğiniz siparişleriniz aksamadan gönderilmeye devam edecektir.
Bu sıkıntılı süreci kısa sürede atlatmasını ve hastalığa yakalanan herkesin bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.