Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Prof. Dr. Feridun Yenisey'e Armağan
(2 Cilt)
Ekim 2014 / 1. Baskı / 2906 Syf. / Ciltli
Fiyatı: 203.70 TL
3 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Bu Armağan, Hocamıza 70. doğum günü armağanı olarak düşünüldü. Aslında Hocamızın sürprizlerden ve doğum günlerinden hiç hoşlanmadığını bilsek de, bu Armağan'ı mümkün olduğunca kendisinden gizli olarak hazırlamaya gayret ettik.

Yazarların isteği doğrultusunda, bu Armağan'da yer alan makalelerin bir kısmı hakem incelemesinden geçti ve bu husus makalelerin ilk dipnotunda belirtildi. Hocamızın tüm meslek yaşamı boyunca hazırlamış olduğu eserlerin ve yaptığı çalışmaların sayısı o denli fazladır ki, özgeçmişini hazırlarken bunlardan ancak tespit edebildiklerimize yer verildi. (Sunuştan)

Barkod: 9786053331834
Yayın Tarihi: Ekim 2014
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 17x25
Sayfa Sayısı: 2906
Yayınevi: Beta Basım Yayın
Kapak Türü: Ciltli
Dili: Türkçe
Ekler: -
Takım: 2 Cilt

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020

 


×
Değerli Okuyucularımız,
Ülkemizde hızla yayılan Covid-19 salgını nedeniyle İstanbul Çağlayan, Kartal ve BAM Adliyesi Şubelerimizin faaliyetleri 23 Mart 2020 tarihinden itibaren geçici olarak durdurulmuştur.
Kitap ihtiyacınızı karşılayabilmek için İstanbul Şişli ve Ankara Strazburg Cad. Şubelerimiz Salı ve Perşembe günleri saat 9:00 – 17:00 arasında hizmet vermeye devam edecektir.
Ayrıca web sitemizden vereceğiniz siparişleriniz aksamadan gönderilmeye devam edecektir.
Bu sıkıntılı süreci kısa sürede atlatmasını ve hastalığa yakalanan herkesin bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.