Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Uzlaştırma Soru Bankası
Mart 2020 / 2. Baskı / 286 Syf.
Fiyatı: 68.00 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Kitap sınava hazırlık amacıyla hazırlanmış bir yardımcı kaynaktır.

Okuyucunun öncelikle sınavda esas alınacak olan "Ceza Muhakemesi Hukukunda Uzlaştırma Eğitim Kitabı"nı yeterince çalışması önerilir. Sadece soru çözerek çalışmak sınava hazırlanmak için uygun bir yöntem değildir.

Eğitim kitabının tamamını birkaç defa okuduktan ve konulara hakim olduğunuzu hissettikten sonra soru çözerek çalışmaya başlayınız.

Eğitim kitabını son okumanızda, bir bölümünü okuduktan sonra bu kitaptaki bölüme ilişkin soruları çözünüz ve yanlış yanıtlarınız için mutlaka eğitim kitabında cevap arayınız.

Sorular çeldiriciler içereceğinden, sorunun dikkat çekmeye çalıştığı bilgi veya farklılığı netleştirmeye çalışınız.

Konulara göre sorulara verdiğiniz doğru cevap oranı %80'in altındaysa konuyu tekrar okuyunuz ve soruları tekrar çözünüz.

Konulara göre soruları bitirdikten sonra deneme sınavlarını çözünüz ve yanlış cevaplarınıza odaklanarak ilgili konuları tekrar okuyunuz.

(Tanıtım Bülteninden)

Barkod: 9786056861147
Yayın Tarihi: Mart 2020
Baskı Sayısı:  2
Ebat: 16x24
Sayfa Sayısı: 286
Yayınevi: CADR Yayınları
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

Doç. Dr. Olgun Değirmenci
1995 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu.

2002 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde, "Bilişim Suçları" adlı tezi ile bilim uzmanı, 2006 yılında ise aynı üniversitede "Mukayeseli Hukukta ve Türk Hukukunda Suçtan Kaynaklanan Malvarlığı Değerlerinin Aklanması Suçu" isimli tezi ile bilim doktoru olmuştur. Mayıs 2015'te ceza ve ceza muhakemesi hukuku bilim doçenti unvanını kazanmıştır.

2007 yılından itibaren Kara Harp Okulunda öğretim görevliliği yapan yazar, 2011 –1;1;1;1; 2016 yılları arasında Askeri Ceza Hukuku Öğretim Üyesi olarak görev yapmıştır. Lisans ve lisansüstü seviyede değişik yükseköğretim kurumlarında özellikle ceza hukuku, askeri ceza ve disiplin hukuku, bilişim suçları, ceza muhakemesi hukuku, sayısal deliller gibi dersler vermektedir. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku öğretim üyesi olan Yazar, ODTÜ Enformatik Enstitüsü, Hacettepe Üniversitesi ve KHO Savunma Bilimleri Enstitüsü misafir öğretim üyesidir.

Yazar'ın Bilişim Suçları (Prof.Dr.Caner Yenidünya ile ortak çalışma), Mukayeseli Hukukta ve Türk Hukukunda Suçtan Kaynaklanan Malvarlığı Değerlerini Aklama Suçu, TSK Disiplin Kanunu Şerhi (Battalgazi Tanrıverdi ile ortak çalışma), Askeri Ceza ve Disiplin Hukuku ve Ceza Muhakemesinde Sayısal Delil isimli kitapları yayınlanmıştır.

Yazar, birçok saygın dergide özellikle ceza ve ceza muhakemesi hukuku, uluslararası ceza hukuku, bilişim suçları ve sayısal deliller konularında 30'dan fazla hakemli makale yayımlamıştır.
 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020