Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Futbol Menajeri Nasıl Olunur?
Rehber Kitap
Ekim 2018 / 1. Baskı / 100 Syf.

Baskısı tükenmiştir.
 
   

Futbol dünyasında da, diğer sektörlerde ve hizmetlerde olduğu gibi, kendiniz ve en önemlisi müvekkiliniz açısından en iyi anlaşmaları yapmak için hareket edersiniz. Kitap toplamda on bir bölümden oluşmakta olup her bir bölüm sizlere daha spesifik detaylar vermek amacıyla çeşitli alt başlıklara ayrılmış. Bölümleri daha küçük konulara bölmek suretiyle, sizlere, futbol dünyasının belirli unsurlarına daha sonra da kolaylıkla göz atabilme imkanı getirilmiş.

Kitapta, FIFA'nın (Fédération Internationale de Football Association) kurallarını koyduğu dünyadaki en popüler sekiz futbol federasyonuna sürekli bir atıf vardır. Aynı şekilde, futbol menajerlerinin geçmişi, yaşları ve yerleşim yerlerinden oluşan eklektik karışım da futbolun uluslararası niteliğini ortaya koymaktadır. Bu da kitabın sürekli olarak küresel bir izleyici kitlesi ile ilgili bilgi sağlamaya çalışmasına neden olmuş. Menajerlik mesleği hiçbir şekilde cinsiyet, yaş grubu veya çevre ile sınırlı değildir.

En iyi sonuçları alabilmek için diğer iş kolları ile temas halinde çalışmalısınız. Yukarıda bahsedildiği üzere, bu kitap sizi, başarılı ve ahlaklı bir futbol menajeri olma konusunda bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

(Önsözden)

Konu Başlıkları
Menajerliğe Kayıt
Menajerliğe Giriş
Futbol Menajerinin Görevi
Oyuncularla Çalışma
Teknik Direktörler ve Sportif Direktörlerle Çalışmak
Transfer Dönemleri
Sözleşmeler
Gençlik Politikaları ve Kurallar
Medya İle Çalışmak
Mesleğin Tarihçesi
Paradan Haber Ver
Barkod: 9786053005995
Yayın Tarihi: Ekim 2018
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 13x19
Sayfa Sayısı: 100
Yayınevi: Adalet Yayınevi
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020

 


×
Değerli Okuyucularımız,
Ülkemizde hızla yayılan Covid-19 salgını nedeniyle İstanbul Çağlayan, Kartal ve BAM Adliyesi Şubelerimizin faaliyetleri 23 Mart 2020 tarihinden itibaren geçici olarak durdurulmuştur.
Kitap ihtiyacınızı karşılayabilmek için İstanbul Şişli ve Ankara Strazburg Cad. Şubelerimiz Salı ve Perşembe günleri saat 9:00 – 17:00 arasında hizmet vermeye devam edecektir.
Ayrıca web sitemizden vereceğiniz siparişleriniz aksamadan gönderilmeye devam edecektir.
Bu sıkıntılı süreci kısa sürede atlatmasını ve hastalığa yakalanan herkesin bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.