Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Sosyal Medyanın İş Yaşamındaki Yeri
Nisan 2018 / 1. Baskı / 471 Syf.
Fiyatı: 39.50 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

İnternet ve sosyal medya, bireyleri bilgi bombardımanına maruz bırakarak bireylerin güvenilir ve geçerli bilgiyi ayırt etmesini zorlaştırmaktadır. Nitekim bu aşırı bilgi yüklemesi ise obezite metaforundan yola çıkarak bireylerde bir tür enformasyon obezitesi'nin gelişmesine yol açmaktadır. Bu sorundan kurtulmanın yollarından biri, topluma ve akademiye bilimle süzülmüş bilgi üretmektir.

Sosyal Medyanın İş Yaşamındaki Yeri, sosyal medyaya farklı bir perspektiften bakmakta ve baktığı perspektifi iş yaşamına uyarlayarak örgütlere, yöneticilere, iş dünyasına ve genel okuyucu kitlesine de faydalı ve bilimsel bir bilgi birikimi sunmaktadır. Bu yönleriyle diğer çalışmalardan farklılaşan bu eserde, sosyal medya ile ilişkisi olan yirmi bir alt bölüm "Sosyal Medya İle İlgili Kavramlar", "İşletme Fonksiyonları ve Sektörler Açısından Sosyal Medya", "Örgüt Kuramı Açısından Sosyal Medya", "Örgütse Davranışta Sosyal Medyanın Yeri" ve "Sosyal Medya İle İlgili Güncel Konular" adlı beş bölümde ele alınmıştır. Bu amaçla, her konu başlığı altında sosyal medyanın iş yaşamına yansımalarına değinilmiş.

(Tanıtım Bülteninden)

Konu Başlıkları
Sosyal Medya ile İlgili Kavramlar
İşletme Fonksiyonları ve Sektörler Açısından Sosyal Medya
Örgüt Kuramı Açısından Sosyal Medya
Örgütsel Davranışta Sosyal Medyanın Yeri
Sosyal Medya ile İlgili Güncel Konular
Barkod: 9786052421437
Yayın Tarihi: Nisan 2018
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 16x24
Sayfa Sayısı: 471
Yayınevi: Beta Basım Yayın
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020