Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Teftiş
Hukuk Soru Bankası KPSS 2020
 (Editör)
Ocak 2020 / 1. Baskı / 804 Syf.
Fiyatı: 99.00 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Teftiş hukuk soru bankası kitabının hazırlığında, kamu hukuku ve özel hukuk komisyonları iki ayrı yapının birleşimi olarak çalışmalarını yürütmüş.

Komisyonların bir grubu değerli akademisyenlerden ve mevzuatı yakından takip eden öğretim görevlilerinden oluşmaktayken diğer grup ise yalnızca kurum sınavlarına yoğunlaşmış olan, hakimlik, kpss ve diğer kurum sınavlarında uzmanlaşmış, tüm kurum sınavlarında gelen soruların kapsadığı müfredat ve müfredata ilişkin değişmeler konusunda profesyonelleşmiş olan değerli eğitmenlerden oluşmuş.

Teftiş hukuk soru bankasının farklı bir yanı da soruların çözümlerinde kullanılan yöntemdir. Teftiş hukuk soru bankası; sadece sorunun cevabını değil, konunun soru olması muhtemel tüm önemli noktalarını anlatıp, cevap olmayan seçeneklerinde neden yanlış olduğunu gerekçeleriyle anlatan tek soru bankasıdır. Ayrıca konu anlatan bir kitap okumanıza gerek kalmadan, sadece çözümleri tam olarak okumanız sizi sınavlara hazır hale getirmeye yardımcı olacaktır.

(Tanıtım Bülteninden)

Konu Başlıkları
Anayasa Hukuku
İdare Hukuku
Ceza Ve Ceza Muhakemesi Hukuku
Medeni Hukuk
Borçlar Hukuku
Ticaret Hukuku
İcra ve İflas Hukuku
Barkod: 9786057731210
Yayın Tarihi: Ocak 2020
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 16x24
Sayfa Sayısı: 804
Yayınevi: Temsil Kitap
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020