Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Adobe Dreamweaver CS3
 (Editör)
Şubat 2008 / 1. Baskı / 310 Syf.

Baskısı tükenmiştir.
 
   

Adobe Dreamweaver CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu ile Web sitelerinin nasıl oluşturulduğunu ve yönetildiğini öğrenebilir; zengin etkileşim özelliklerine sahip arabirimler oluşturabilir; sitenize grafikler, metinler ve videolar gibi birçok farklı özellik ekleyebilirsiniz.

Uygulamalı yazılım eğitim kitapları içinde en çok satan dizi olan Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe yazılımlarının özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmenizde size yardımcı olur. Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Systems Incorporated'ın, Adobe ürünleri konusundaki uzmanların desteğiyle geliştirilen resmi eğitim dizisi olması sebebiyle, diğer kitaplarda ya da eğitim programlarında olmayan bir özelliğe sahiptir.

12 dersten oluşan Adobe Dreamweaver CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Dreamweaver CS3'ü öğrenmek için ihtiyacınız olan temel konuları kapsamakta ve programı daha verimli bir şekilde kullanmanızda size yardımcı olacak sayısız ipucu ve teknik içermektedir. Kitabı başından sonuna kadar takip edebilir veya sadece ilginizi çeken dersleri inceleyebilirsiniz.

Konu Başlıkları
Başlarken
Adobe Dreamweaver CS3'e Hızlı Başlangıç
Çalışma Alanını Özelleştirmek
CSS Uygulamak
Metinlerle Çalışmak
Resimlerle Tasarım Yapmak
Bağlantı Eklemek
Sayfa Mizanpajları Oluşturmak
Multimedya Öğeleri Eklemek
Siteyi Web'de Yayınlamak
Barkod: 9789756675397
Yayın Tarihi: Şubat 2008
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 18x23
Sayfa Sayısı: 310
Yayınevi: Medyasoft
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: CD

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020