Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavlarına Yönelik
İSG Çalışma Notları
Ocak 2017 / 2. Baskı / 271 Syf.
Fiyatı: 32.50 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

30 Haziran 2012'de 28339 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 6331 sayılı İş Sağlığı Ve Güvenliği Yasası iş hayatına önemli düzenlemeler getirmiştir. Yasayla beraber işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması ve mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi için işveren ve çalışanların görev, yetki, sorumluluk, hak ve yükümlülükleri düzenlenmiştir. Çalışmada da Mayıs 2016 tarihinde geçerli mevzuat ve gerekli bilgiler derlenerek adaya sunulmuştur.

A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı, B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı, C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı, Diğer Sağlık Personeli / İşyeri Hemşiresi ve İşyeri Hekimliği belge sınavına hazırlıkta adaylara içerik bakımından da sorumlu oldukları başlıca mevzuat ve ders notlarından oluşan bir kaynak hazırlanmıştır.

İş sağlığı ve güvenliği yönetilirken bu işin sahada uygulayıcıları olan İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri Ve Diğer Sağlık Personeli meslek gruplarının ihtiyacı olan teknik bilgileri de içeren mevzuatın temelleri esas alınarak 6331 sayılı kanun ve ilgili yönetmelikler ile uluslararası direktiflerle yararlı bir kaynak ortaya konmaya çalışılmıştır.

(Önsözden)

Barkod: 9789756428979
Yayın Tarihi: Ocak 2017
Baskı Sayısı:  2
Ebat: 16x24
Sayfa Sayısı: 271
Yayınevi: Nisan Kitabevi
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020