Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Beden Eğitimi ve Oyun Uygulamalarının Hafif Düzey Zihinsel Engelli Çocukların Fiziksel Uygunluk, Eğitsel Performans ve Okul Sosyal Davranışları Üzerine Etkisi
Ekim 2019 / 1. Baskı / 190 Syf.
Fiyatı: 25.00 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Bu çalışma, hafif düzey zihinsel yetersizliği olan 7-9 yaş çocuklarda Milli Eğitim Bakanlığı, Özel Eğitim Rehberlik ve Danışma Hizmetleri Genel Müdürlüğünün psikomotor becerilere yönelik performansların belirlenmesi ve buna dayalı olarak hareket öğretim planın hazırlanması amacı ile geliştirilen, "Zihinsel Yetersizliği Olan Bireyler İçin Performans Belirleme Formu" psikomotor beceriler, büyük kasları geliştirici çalışmalar bölümüne dayanarak hazırlanan beden eğitimi ve oyun dersinin çocukların fiziksel uygunlukları ve okul sosyal davranışları üzerindeki etkilerini incelemek amacı ile gerçekleştirilmiştir.

Çalışmada kullanılacak yöntemin seçiminde temel amaç; yöntemin güçlü yanlarından yararlanarak, hem yöntemin hem de ulaşılan bulguların geçerliliğinin arttırılması ve daha derin araştırma bulgularına ulaşmak şeklinde özetlenebilir.

(Girişten)

Barkod: 9789758396054
Yayın Tarihi: Ekim 2019
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 16x24
Sayfa Sayısı: 190
Yayınevi: Gazi Kitabevi
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020

 


×
Değerli Okuyucularımız,
Ülkemizde hızla yayılan Covid-19 salgını nedeniyle İstanbul Çağlayan, Kartal ve BAM Adliyesi Şubelerimizin faaliyetleri 23 Mart 2020 tarihinden itibaren geçici olarak durdurulmuştur.
Kitap ihtiyacınızı karşılayabilmek için İstanbul Şişli ve Ankara Strazburg Cad. Şubelerimiz Salı ve Perşembe günleri saat 9:00 – 17:00 arasında hizmet vermeye devam edecektir.
Ayrıca web sitemizden vereceğiniz siparişleriniz aksamadan gönderilmeye devam edecektir.
Bu sıkıntılı süreci kısa sürede atlatmasını ve hastalığa yakalanan herkesin bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.