Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Ortaöğretim Öğrencilerinin Kış Sporlarına Yönelik Farkındalık Düzeylerinin Değerlendirilmesi
(Kastamonu İli Örneği)
Şubat 2020 / 1. Baskı / 130 Syf.
Fiyatı: 20.00 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Kastamonu ili, coğrafi yapısı ve Ilgaz Dağı Kış Sporları Merkezi'nin bölgede bulunması nedeniyle çeşitli kış sporlarının uygulanabilirliği bakımından zengin bir potansiyele sahiptir. Mevcut potansiyelin etkili olarak değerlendirilebilmesi ve ileriye yönelik planlamalarda temel oluşturması için bireylerdeki farkındalık düzeyinin ortaya çıkarılması önem taşımaktadır. Dolayısıyla elverişli bir doğal ortam içinde yaşayan bölge halkında kış sporlarına yönelik bir farkındalığın gelişip gelişmediği merak konusudur. Bu nedenle çalışmada, anılan çevrede aile, okul, öğretmen ve medya gibi faktörlerin etkisi altında yetişmekte olan ortaöğretim öğrencilerinin kış sporlarına yönelik genel farkındalıkların bilişsel, duyuşsal ve psikomotor alandaki düzeylerinin belirlenmesi ve çeşitli demografik değiş¬kenlere ilişkilendirilmesi amaçlanmış.

(Önsözden)

Barkod: 9786257045575
Yayın Tarihi: Şubat 2020
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 16x24
Sayfa Sayısı: 130
Yayınevi: Gazi Kitabevi
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020

 


×
Değerli Okuyucularımız,
Ülkemizde hızla yayılan Covid-19 salgını nedeniyle İstanbul Çağlayan, Kartal ve BAM Adliyesi Şubelerimizin faaliyetleri 23 Mart 2020 tarihinden itibaren geçici olarak durdurulmuştur.
Kitap ihtiyacınızı karşılayabilmek için İstanbul Şişli ve Ankara Strazburg Cad. Şubelerimiz Salı ve Perşembe günleri saat 9:00 – 17:00 arasında hizmet vermeye devam edecektir.
Ayrıca web sitemizden vereceğiniz siparişleriniz aksamadan gönderilmeye devam edecektir.
Bu sıkıntılı süreci kısa sürede atlatmasını ve hastalığa yakalanan herkesin bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.