Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Okul Öncesi Eğitiminde Çağdaş Yaklaşımlar
Reggio Emilia Yaklaşımı ve Proje Yaklaşımı
Ocak 2012 / 1. Baskı / 112 Syf.
Fiyatı: 33.00 TL
24 saatte kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Erken Çocukluk Eğitimi'nin önemi, Türkiye'deki durum, hizmetlerde kalitenin önemi ve daha birçok nedenlerden dolayı "Okul Öncesi Eğitimde Çağdaş Yaklaşımlar: Reggio Emilia Yaklaşımı ve Proje Yaklaşımı" başlıklı kitapta tartışılanlar bu alan için çok önemlidir.

Kitap, çağdaş yaşamın gereklerinin büyük bir kısmı için önemli olan yetenek ve becerilerin temelinin erken yaşlarda atılmasında etkili bir yaklaşım olan Reggio Emilia Yaklaşımı ve Proje Yaklaşımını içermekte ve tüm öğelerini tartışmaktadır. Çocuğu her alanda aktif olarak gören, bilginin çevre ile etkileşim içinde yapılanmasını benimseyen, ilişkilere, kültüre ve çevreye önem veren bir yaklaşım olan Reggio Emilia ve Proje Yaklaşımı doğru uygulandığında kaliteye önemli bir katkı yapacaktır.

Bu kitabın Türkiye'nin kurumsal erken çocukluk eğitimi sistemi için önemli bir kaynak kitap olacağı düşünülüyor. Çağa uyumlu, çağın beklentilerine cevap verebilen çocuklar yetiştirmede de bu yaklaşımın önemli bir katkısı olacaktır.

Barkod: 9786054434954
Yayın Tarihi: Ocak 2012
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 16x24
Sayfa Sayısı: 112
Yayınevi: Anı Yayıncılık
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020

 


×
Değerli Okuyucularımız,
Ülkemizde hızla yayılan Covid-19 salgını nedeniyle İstanbul Çağlayan, Kartal ve BAM Adliyesi Şubelerimizin faaliyetleri 23 Mart 2020 tarihinden itibaren geçici olarak durdurulmuştur.
Kitap ihtiyacınızı karşılayabilmek için;
İstanbul Şişli Şubesi:
Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma 09:00-17:00
Strazburg Caddesi Şubesi:
Salı, Perşembe 9:00 – 17:00
arasında hizmet vermeye devam edecektir.
Ayrıca web sitemizden vereceğiniz siparişleriniz aksamadan gönderilmeye devam edecektir.
Bu sıkıntılı süreci kısa sürede atlatmasını ve hastalığa yakalanan herkesin bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.