Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Sporcularda İmgeleme ve Sportif Güven İlişkisi
Aralık 2019 / 1. Baskı / 94 Syf.
Fiyatı: 15.00 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Başarı odaklı düşünüldüğünde imgeleme antrenmanları sporcuların performanslarını arttırarak teknik, taktik ve motorik çalışmalar ile birleştirilerek kullanılmaktadır. Böylece sporcuların katılacağı spor müsabakalarında başarılar edinilmesine imkan tanıyacaktır. Spor yarışma ve müsabakalarında performans ve başarı ilişkisi içerisinde en sık rastlanılan kavramlar hiç şüphesiz imgeleme ve sportif güven kavramlarıdır. Bu nedenden dolayı sporcularda imgeleme ve sportif güven ilişkisi araştırmaya değerdir. Bu bağlamda çalışma elit seviyede spor yapan kadın sporcularda imgelemenin sportif güven üzerine etkisinin incelenmesi amacıyla yapılmış. Böylece araştırma alana katkı sağlayarak sporcuların performansları üzerinde yararlı olabilecektir.

(Önsözden)

Barkod: 9789758396733
Yayın Tarihi: Aralık 2019
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 14x21
Sayfa Sayısı: 94
Yayınevi: Gazi Kitabevi
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020

 


×
Değerli Okuyucularımız,
Ülkemizde hızla yayılan Covid-19 salgını nedeniyle İstanbul Çağlayan, Kartal ve BAM Adliyesi Şubelerimizin faaliyetleri 23 Mart 2020 tarihinden itibaren geçici olarak durdurulmuştur.
Kitap ihtiyacınızı karşılayabilmek için İstanbul Şişli ve Ankara Strazburg Cad. Şubelerimiz Salı ve Perşembe günleri saat 9:00 – 17:00 arasında hizmet vermeye devam edecektir.
Ayrıca web sitemizden vereceğiniz siparişleriniz aksamadan gönderilmeye devam edecektir.
Bu sıkıntılı süreci kısa sürede atlatmasını ve hastalığa yakalanan herkesin bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.