Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Basketbol El Kitabı
Eylül 2014 / 1. Baskı / 264 Syf.

Baskısı tükenmiştir.
 
   

Basketbol el kitabı, okullarda beden eğitimi dersleri içerisinde yer alan basketbol ünitesi kapsamında kullanılmak üzere öğretmenlere ve öğrencilere, ders dışı etkinliklerde ise basketbol antrenörlerlerine ve basketbola yeni başlayan genç sporculara görsel materyallerle desteklenmiş temel eğitim kaynağıdır.

Kitap küçük yaş gruplarına basketbolün sevdirilmesi, gençler ve büyükler için de resimler, şekiller ve diyagramlar yolu ile kolaylıkla uygulanabilecek ve anlaşılabilecek bir dille yazılmış ve detaylandırılmıştır.

Kitap, öğretmenlerin hareket alanını genişletirken öğrenciler içinde kaynak olarak kullanılabilecektir. Bunun yanı sıra basketbol öğrenmek isteyen her yaş grubuna hitaben açıklamalar ve görsel olarak basamaklandırılmış içerik sayesinde kolaylıkla öğrenme imkânı sunulmuştur.

Kitabın başka bir fonksiyonu da beden eğitimi ve spor öğretmen adayları için alana özgü temel basketbol konularını kapsaması ve bu alanda kaynak kitap olması özelliğini de taşımaktadır.

Barkod: 9789944379472
Yayın Tarihi: Eylül 2014
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 15x21
Sayfa Sayısı: 264
Yayınevi: Spor Yayınevi
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020

 


×
Değerli Okuyucularımız,
Ülkemizde hızla yayılan Covid-19 salgını nedeniyle İstanbul Çağlayan, Kartal ve BAM Adliyesi Şubelerimizin faaliyetleri 23 Mart 2020 tarihinden itibaren geçici olarak durdurulmuştur.
Kitap ihtiyacınızı karşılayabilmek için İstanbul Şişli ve Ankara Strazburg Cad. Şubelerimiz Salı ve Perşembe günleri saat 9:00 – 17:00 arasında hizmet vermeye devam edecektir.
Ayrıca web sitemizden vereceğiniz siparişleriniz aksamadan gönderilmeye devam edecektir.
Bu sıkıntılı süreci kısa sürede atlatmasını ve hastalığa yakalanan herkesin bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.