Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Adobe Flash CS3 Professional
Kasım 2007 / 1. Baskı / 336 Syf.

Baskısı tükenmiştir.
 
   

Adobe Flash CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu ile ilgi çekici Flash projeleri tasarlamayı, video ve ses dosyalarını aktarmayı, etkileşimli düğmeler oluşturmayı ve sembollere animasyon uygulamayı öğrebilir, ActionScript 3.0 kullanarak Flash'ın işlevselliğini arttırabilirsiniz.

Uygulamalı yazılım eğitim kitapları içinde en çok satan dizi olan Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe yazılımlarının özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmenizde size yardımcı olur. Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Systems Incorporated'ın, Adobe ürünleri konusundaki uzmanların desteğiyle geliştirilen resmi eğitim dizisi olması sebebiyle, diğer kitaplarda ya da eğitim programlarında olmayan bir özelliğe sahiptir.

Adobe Flash CS3 Professional Yetkili Eğitim Kılavuzu'ndaki 11 ders, zengin ve etkileşimli içerik yaratma ortamlarının en gelişmişi olan Adobe Flash'ı öğrenmek için gereken temel konuları kapsamaktadır. Bu kitabı kullanarak sembollere animasyon uygulamayı, Timeline'ı düzenlemeyi, statik ve dinamik metinlerle çalışmayı, video ve ses dosyalarını aktarmayı ve bileşenleri özelleştirmeyi öğreneceksiniz. Ayrıca ActionScript 3.0 ve yerel Illustrator dosyalarının aktarılması gibi Flash CS3'teki en yeni özellikleri de tanıyacaksınız. Her dersin sonunda verilen soruları ve bunların cevaplarını gözden geçirerek öğrendiklerinizi daha da pekiştireceksiniz. Kitaptaki dersleri başından sonuna kadar takip edebilir ya da sadece ilgilendiğiniz dersleri inceleyebilirsiniz.

Barkod: 9789756675373
Yayın Tarihi: Kasım 2007
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 18x23
Sayfa Sayısı: 336
Yayınevi: Medyasoft
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: CD

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020