Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Aristo Hocam
Komiserim Soru Bankası
Mart 2019 / 1. Baskı / 282 Syf.
Fiyatı: 69.00 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Bu çalışma sizlere, Emniyet Genel Müdürlüğü kurum içi sınavlarında yardımcı olmayı hedeflemektedir. Çalışma hazırlanırken öncelikle geçmiş yıllarda sorulan sorular titizlikle incelenmiş, ardından güncel mevzuat değişikliklerine uygun olarak ve polislik mesleğinin çalışma koşulları göz önüne alınarak kurum içi sınavlarda en kısa sürede en fazla başarıyı kazandıracak konu başlığına göre sorular hazırlanmış.

7068 sayılı Genel Kolluk Disiplin Hükümleri Hakkında KHK'nın Kabul Edilmesine Dair Kanun ile polis disiplin hukukunda birçok yeni düzenleme yapılmış, 3201 sayılı Emniyet Teşkilatı Kanununun disiplin hukukuna ilişkin maddeleri yürürlükten kaldırılmış. 16 Nisan 2017 tarihinde yapılan Anayasa Değişikliği referandumu ile 1982 Anayasasında birçok değişiklik yapılmış, bu değişiklikler Anayasa Hukuku ve İdare Hukuku kısmındaki sorularda gözetilmiş.

Kurum içi sınavların büyük bir kısmını mevzuat sorularının oluşturduğu bilinmektedir. Çalışma hazırlanırken "her şeyin yazdığı ancak okuyucunun istediğini bulamadığı" bir kitap yerine "okuyucunun karşına çıkması en muhtemel soruları içeren bir kitap" hazırlanmaya çalışılmış. Mevzuat değişikliklerinden dolayı geçmiş yıllarda çıkmış sorular yerine bu sorulara benzer güncel sorular hazırlanmış.

(Tanıtım Bülteninden)

Barkod: 9786057615091
Yayın Tarihi: Mart 2019
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 16x24
Sayfa Sayısı: 282
Yayınevi: Aristo Yayınevi
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020