Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Güç Elektroniği
Ekim 2018 / 1. Baskı / 370 Syf.
Fiyatı: 59.00 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Bilimsel disiplinlerin iç içe geliştiği günümüz teknoloji alanındaki Güç Elektroniği, elektrik-elektronik-bilgisayar-mekatronik-haberleşme-kontol-iletişim gibi ikincil enerji olan elektrik enerjisinin kontrolü konusunda uğraş gösteren bilim dallarının uygulamalarını kapsayan ortak bir alan haline gelmiştir.

Elektrik-elektronik-bilgisayar gibi konularda mühendis, tekniker, teknisyen, usta v.b. öğretim gören, çalışan ve araştırmaya başlayanlar için giriş ve temel bilgi niteliğindeki bu eser, çeşitli üniversite ve araştırma kurumlarındaki çalışmalar ile bu alanda yayınlanmış diğer eserlerden yararlanılarak hazırlanmış.

(Önsözden)

Konu Başlıkları
Genel Bilgiler
Yarıiletken Devre Elemanları
Doğrultucular
Eviriciler
Statik Anahtarlar ve Aa Ayarlayıcılar
Ayarlayıcılar
Barkod: 9786052012789
Yayın Tarihi: Ekim 2018
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 16x24
Sayfa Sayısı: 370
Yayınevi: Umuttepe Yayınları
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020

 


×
Değerli Okuyucularımız,
Ülkemizde hızla yayılan Covid-19 salgını nedeniyle İstanbul Çağlayan, Kartal ve BAM Adliyesi Şubelerimizin faaliyetleri 23 Mart 2020 tarihinden itibaren geçici olarak durdurulmuştur.
Kitap ihtiyacınızı karşılayabilmek için İstanbul Şişli ve Ankara Strazburg Cad. Şubelerimiz Salı ve Perşembe günleri saat 9:00 – 17:00 arasında hizmet vermeye devam edecektir.
Ayrıca web sitemizden vereceğiniz siparişleriniz aksamadan gönderilmeye devam edecektir.
Bu sıkıntılı süreci kısa sürede atlatmasını ve hastalığa yakalanan herkesin bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.