Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Flash Yardımcı Programlar
Eylül 2003 / 1. Baskı / 256 Syf.

Baskısı tükenmiştir.
 
   

Macromedia Flash'ın popülerliğine paralel olarak Macromedia Flash için üretilen 3. Parti programların sayısı da her geçen gün arttı. Şu sıralar Internet üzerinde yüzlerce bu tür yüzlerce program bulmak mümkün. Macromedia Flash ile oluşturulan Flash movie'leri 3. Parti programları kullanarak ekran koruyuculara veya Windows Projector dosyalarına çevirmek artık çok kolay.

Bu kitapta, SWF dosya içindeki ActionScript kodları, resimleri sesleri ayrıştırmanızı sağlayan "Extract" programları, Flash movie'lerinizi ekran koruyuculara dönüştürmek için kullanabileceğiniz ekran koruyucu hazırlama programları, çeşitli metin efektleri hazırlayabileceğiniz metin efekti hazırlama programları ve Flash movie'lerinizi profesyonel Windows uygulamalarına dönüştürebileceğiniz "Windows Projector" programlarının kullanımı anlatılarak, Macromedia Flash kullanarak yapamadıklarınızı nasıl yapacağınız konusunda popüler olan programlara yer verilmiştir.

Flash 5 ve Flash MX deneme sürümlerini ve 106 yardımcı programı içeren CD’yi de kitap içinde bulabilirsiniz.

Barkod: 9789756477205
Yayın Tarihi: Eylül 2003
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 16x24
Sayfa Sayısı: 256
Yayınevi: Pusula Yayıncılık
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: CD

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020

 


×
Değerli Okuyucularımız,
Ülkemizde hızla yayılan Covid-19 salgını nedeniyle İstanbul Çağlayan, Kartal ve BAM Adliyesi Şubelerimizin faaliyetleri 23 Mart 2020 tarihinden itibaren geçici olarak durdurulmuştur.
Kitap ihtiyacınızı karşılayabilmek için İstanbul Şişli ve Ankara Strazburg Cad. Şubelerimiz Salı ve Perşembe günleri saat 9:00 – 17:00 arasında hizmet vermeye devam edecektir.
Ayrıca web sitemizden vereceğiniz siparişleriniz aksamadan gönderilmeye devam edecektir.
Bu sıkıntılı süreci kısa sürede atlatmasını ve hastalığa yakalanan herkesin bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.