Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Futbol Menajeri Eğitimi
Futbol Menajeri Nasıl Olunur?
Rehber Kitap
Mayıs 2020 / 2. Baskı / 184 Syf.
Fiyatı: 38.00 TL
24 saatte kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Genellikle futbol menajeri olmanın zor olduğunun düşünülmesine rağmen mena¬jer olma süreci, önemli ve gerekli adımlar atıldığında göründüğünden basittir. Kitapta ayrıntıları ile açıklandığı üzere, FIFA menajer olma şartlarını oldukça hafiflet¬miş ve düzenleme yetkisini Federasyonlara bırakmıştır. Menajer olmak eski düzenle¬melere göre daha kolay gözükse de, bu alanda başarılı olmak hiç olmadığı kadar zordur. Çok çalışmak ise başarının anahtarıdır, ancak bunun yanında dikkat edilmesi gereken birçok alan bulunmaktadır, zira futbol artık sadece bir oyun değildir. Bu kitap, başarıya giden yolda nelere ihtiyacınız olduğuna dair çok önemli ipuçları vermektedir.

Kitapta Pere Guardiola, İlhan Gündoğan ve Harun Aslan gibi alanında çok başarılı menajerlerin tavsiyeleri ile bölüm sonlarında alanında uzman kişilerin görüşlerine ve deneyimlerine yer verilmektedir. Bu doğrultuda, futbol ile doğrudan bağlantılı olan diğer endüstrilerle, örneğin hukuk ve medya gibi alanlarla ilgili olarak uzman görüşlerine başvurulmuş.

Futbol Menajeri Nasıl Olunur: Rehber niteliğindeki kitap, futbol hayatına dair eşsiz örnekler sunarak menajer olmak isteyen kişilere yardımcı olmaya çalışmaktadır.

(Tanıtım Bülteninden)

Barkod: 9786257088299
Yayın Tarihi: Mayıs 2020
Baskı Sayısı:  2
Ebat: 13x19
Sayfa Sayısı: 184
Yayınevi: Adalet Yayınevi
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020