Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Kodi: Yeni Dünya Düzeni
Ocak 2019 / 1. Baskı / 23 Syf.
Fiyatı: 22.22 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

"Kodi: Yeni Dünya Düzeni" bir yandan sosyal medya kullanımı, teknolojinin gelişimi, gelecekte oluşabilecek olası senaryolar ile ilgili konularda çocukları hazırlamayı amaçlarken bir yandan da sosyal medyanın erken yaşta kullanımının oluşturabileceği tehlikeleri fark ettirmeyi amaçlayan eğlenceli bir hikâye kitabı olarak ilkokul düzeyine uygun olacak şekilde yazılmıştır.

"Kodi robotunu tasarlarken kendini çok mutlu hissediyordu.
Tasarladığı robotu, herkesin görmesi gerektiğini düşündü.
Yaptığı robotun fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmalıydı."

"Kodi: Yeni Dünya Düzeni" aynı zamanda Nöropisikolojik Eğitim Modeli'ne (PASS) göre düzenlenmiştir. İçerdiği etkinlikler ile çocuklarımızın hem eğlenceli zaman geçirmesi hem de zihinsel aktiviteler yapması amaçlanmıştır.

"Kodi: Yeni Dünya Düzeni" 21.yy becerilerinden problem çözme, analitik düşünme, iletişim, inisiyatif alma, takım çalışması, yenilikçilik gibi becerileri de desteklemektedir.

Kitabın yazım sürecinde çeşitli uzman görüşleri alınarak düzenlenmiş. Eğitim teknolojisi, oyunlaştırma uzmanları; sınıf öğretmenleri ile bilgisayar teknolojileri öğretmenleri ve psikolojik danışmanlar yazım sürecinde değerli görüşleriyle kitaba katkı sunmuş.

(Tanıtım Bülteninden)

Barkod: 9786052359631
Yayın Tarihi: Ocak 2019
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 13x19
Sayfa Sayısı: 23
Yayınevi: Pusula Yayıncılık
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020